SHOWBIZ

 Beatrix reagon për herë të parë pas fotos së Donaldit dhe Borës

Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas fotos që zyrtarizoi lidhjen e Donald Veshajt me Bora Zemanin.

Këngëtarja ka publikuar një sërë fotosh në Instagram ku shfaqet e veshur mjaft sensuale. Ky është postimi i parë i këngëtares që pasi Bora publikoi foton me Donaldin.

“Krejt toksinat Ramosaj ty t’i shëron”- shkruan Beatrix krahas fotove.

Megjithëse postimi ka pak minuta që është publikuar, ndjekësit kanë vërshuar menjëherë me komente duke e lidhur postimin dhe mbishkrimin e këngëtares me Borën dhe Donaldit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top