SHOWBIZ

Bebe Rexha bën ndryshimin e ngjyrës së flokëve dhe duket mjaftë tërheqëse.

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha është mjaftë aktive në rrjetet sociale e sidomos në Instagram.

Kohëve të fundit ajo ka eksperimentuar shumë në flokët e saj duke i ndryshuar ngjyrat dhe që së fundmi mori vëmendjen.

Ajo ka vendosur që flokët e saj ti lyej kuq e zi,komplimentet nuk munguan as nga ndjekësit e saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top