SHOWBIZ

Bebe Rexha radhitet e para në ”Itunes”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha para pak kohësh ka publikuar këngën në bashkëpunim me David Guetta.

Siç duket kjo këngë po pëlqehet shume nga publiku.

Kënga e Bebes është rradhitur e para në Amerikë dhe Europë duke kryesuar në platformën muzikore ‘Itunes’.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top