SHOWBIZ

Beniada Nishani thumbon motrat Istrefi?

Modelja dhe moderatorja Beniada Nishani ka kritikuar veshjet e festës së “Halloween-it” ku shumë figura të njohura të shoëbizit shqiptar u maskuan dhe krijuan kostume nga më të ndryshmet.

Në një postim në Instastory, Beniada Nishanit shprehet se festa e “Halloëeen” është ngatërruar me festën e “Playboy”, veshje të cilën e karakterizon lepuri.Sipas modeles, këtë festë po e konsiderojnë si mundësi për t’u shfaqur lakuriq.

Po mundohem ta kuptoj arsyen dhe objektivin pse në natën e Halloëeen duhet të dukesh seksi. Kjo festë po transformohet në një festë tjetër. Halloëeeni ka të bëjë me Satanin, diçka të frikshme”, shprehet mes të tjerash modelja Beniada Nishani.

“Po të dilni lakuriq, dilni lakuriq tamam. Ç’është kjo gjysmë lakuriq?”, shton Beniada në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Vlen të përmenden këtu se motrat Istrefi, Era, Nora dhe Nita me rastin e festës së Halloëeen u shfaqën si modelet e revistës së famshme amerikane “Playboy.” Beniada Nishani nuk përmendi emra, megjithatë fjalët e saj duket se i referohen personazheve të njohur që janë maskuar me atë veshje, në këtë rast motrat Istrefi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top