SHOWBIZ

Besiana Veselaj lanson projektin e ri.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore shqipe Besiana Veselaj rreth dy ditë më parë ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Kanagjegji”,në bashkëpunim me produksionin ProMedia që padyshim do të pëlqehet mjaftë shumë nga publiku dhe do të jetë njëra ndër hitet e kësaj vere.

Për videoklipin e punuar deri në detaje është përkujdesur ProMedia Production,tekstin Sami Aliu,muzika Emin Aliu dhe orkestrimin Enver Ibrahimi .

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top