SHOWBIZ

Bjonde apo brune? Përgjigjet Capital T.

Në llogarinë e tij në Instagram, Capital T vendosi t’u përgjigjej pyetjeve të ndjekësve. Kushti ishte një dhe i vetëm: pyetje sa më qesharake dhe gazmore! Në mesin e tyre, dikush mendoi të përfitonte nga situata dhe pse jo, të shuante kureshtjen se cilat preferon artisti: bjondet apo brunet?

Përgjigjja nuk mungoi:

“Zeshkaneeee, si braziliane”, shkroi True Kapo, duke cituar kështu një prej vargjeve të këngës së tij.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top