SHOWBIZ

Bleona Qereti me një projekt të ri filmik.

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti në llogarinë e saj në Instagram ka treguar se filmi i ri është gati dhe shumë shpejt do të na zbulojë titullin.

Ajo do të luajë rolin e një “boss laddy” dhe do quhet Brooken por ende nuk dihet për çfarë bëhet fjalë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top