SHOWBIZ

Blero konfirmon lidhjen e re

Blero Muharremi nuk humbet kohë! Disa ditë pasi konfirmoi para të gjithëve ndarjen e tij nga Afrona Dika, ai ka nisur një lidhje të re dashurie.

Vetë artisti ka publikuar një foto duke u puthur me partneren e tij, fytyrën e së cilës e ka mbuluar me një emoji.

Më herët është raportuar se vajza që i ka vjedhur zemrën këngëtarit është shqiptare, e cila jeton në Mynih të Gjermanisë dhe nuk ka të bëjë me botën e showbizit, prandaj Blero ka vendosur ta mbajë sekret identitetin e saj.

Burime për “Prive” konfirmuan gjithashtu se njohja e tyre ka nisur që në verën që lamë pas.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top