SHOWBIZ

Blero së shpejti sjell këngën e re “Deri dje”.

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare ,Blero ka paralajmëruar prej disa ditësh një këngë të re.

Ai ka njoftuar fansat për një baladë të re dhe kjo do jetë një ndër projektet më të mira që ka sjell deri më tani.

Artisti ndërkohë ka bërë një tjetër postim në InstaStory, gjersa tregon se kjo mban titullin “Deri dje”.

“Deri dje, qëndroni”, ka shkruar ai.

Ndërkaq nuk ka zbuluar akoma ndonjë datë të saktë të lansimit të këngës së re.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top