SHOWBIZ

Blero thumbon Afronën

Blero dhe Afrona, kanë qenë mjaft të komentuar për martesën e tyre e sidomos së fundmi. Në profilet e tyre në Instagram, ata i kanë fshirë të gjitha fotot që kanë publikuar më herët me njëri tjetrin-duke ngritur dyshimet e mëdha për një ndarje mes dyshes.

Pavarësisht kësaj asnjëri prej tyre nuk ka pranuar publikisht asgjë akoma, ose të paktën jo haptazi. Nuk kemi patur asnjë lloj konfirmimi nga dyshja, por Blero vazhdon të thumbojë Afronën në rrjetet sociale.

Këtë e tregojnë më së miri “thumbat” që ata i hedhin njëri-tjetrit. Thumbi i fundit ka ardhur nga Blero, i cili shkruan:

“Nuk ka njerëz më të hidhur se ato që bëhen të ëmbël vetëm për interes”, shkruhet në foton e postuar nga Blero në Instastory.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top