SHOWBIZ

Bora dhe Donaldi rikthehen në skenë së bashku?

Moderatorja Bora Zemani së shpejti pritet të moderojë eventin “Dancing With the Stars”.Por, ajo që ka marrë vëmendjen është pjesëmarrja e Donaldit si konkurrent.

Duket se produksioni do të vendosë përballë çiftin.

Kjo nuk është hera e parë që Donaldi merr pjesë në një sfidë kërcimi.

Edhe vite më parë, aktori ishte pjesë e “Dance With me”, ku si partnere kishte pikërisht Monika Lubonjën.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top