SHOWBIZ

Bora i del në ndihmë Donaldit

Ndonëse u zunë duke bërë blerje së bashku në Genova, Bora Zemani dhe Donald Veshaj prapë nuk e pranojnë që janë ribashkuar.

Dyshja janë bërë kryetitull i mediave rozë, sidomos pasi Bora deklaroi se nuk do e falte Donaldin.

Megjithatë, ajo është duke bërë të kundërten.

Kohët e fundit, Donaldi ka qenë i angazhuar me emisionin e tij “Më lër të flas” i cili po transmetohet në Top Channel, i njëjti medium në të cilin punon dhe Bora.

Kjo e fundit i ka dalur në ndihmë Donaldit, të cilit i ka kursyer kohën për të shetitur qenin e tij.

Në një video që po qarkullon nëpër rrjetet sociale shihet Bora së bashku me djalin e saj, Arborin, dhe qenin e Donaldit.

Mbetet të shihet se edhe sa do vazhdojnë të mohojnë rikthimin e tyre.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top