SHOWBIZ

Bora poston fotografinë e Donaldit

Pjesëmarrja e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj në eventin e organizuar nga Valdrin Sahiti, ka marrë vëmendje nga mediat rozë si dhe ndjekësit e tyre.

Duket se dyshja i kanë rregulluar raportet, ku u kapën mat në një mbrëmje në Prishtinë.

Pasi bën “zhurmë” të madhe, duket se drama e tyre do të vazhdoj akoma.

Në llogarinë e saj në Instastory ka postuar një foto në të cilën shihet Donaldi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top