SHOWBIZ

Bora “zyrtarizon” lidhjen me Donaldin,

Nuk kishte dyshime për rikthimin e tyre, por tashmë vetë Bora Zemani ka zyratrizuar ribashkimin me Donald Veshajn.

Moderatorja ka publikuar foton e parë në rrjetet sociale krah aktorit, ku të dy shihen të buzëqeshur krah njëri tjetrit.

Krahas fotos, e shkrepur në studion e Donaldit, Bora shkruan:  “Na lini të kërcejmë.” Ndërkohë nuk ka munguar as komenti i aktorit, i cili ka lënë disa emoji në seksionin e komenteve.

Niur nga fakti se fotoja është shkrepur në studion e “Më Lër të Flas” dhe emisioni nis më 1 tetor, kjo lë të kuptohet se moderatorja është e ftuar në programin e vëllezërve Veshaj. Nga ana tjetër mbishkrimi i fotos mund të merret si një konfirmim për Donaldi do të jetë bashkëprezantues me Borën në “DWST.”

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top