SHOWBIZ

Capital T dhe Kida drejtë një bashkëpunimi?

Së fundmi është mësuar se reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Capital T ka bashkuar forcat me një tjetër reper të njohur.

Ai dhe Kidda po sjellin një bashkëpunim, madje xhirimet e videoklipit janë drejt fundit. Ende nuk dihet se cili do të jetë titulli i projektit, megjithatë kemi siguruar një pjesë të këngës së re dhe xhirimet e klipit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top