SHOWBIZ

Capital T i përgjigjet Mozzik pas statuseve thumbues.

Kur u dukë se statuset e Mozzik mund edhe mos të ishin për Capital T, ky i fundit ka postuar një status që duket si kundërpërgjigjie ndaj tij.

Mozzik publikoi disa statuse në instastory ku shkruante:

“Quhet respekt ajo që u mungon shumë njerëzve.Quhet punë ajo që me të arrin gjithqka.Quhet para ajo që lakoj botën e njeriut.Urrejta dhe Dashuria.Pasunia dhe Varfnia.Merita dhe Fati.Heshtja dhe zhurma.Mendja të qon shumë larg…por duhet edhe këmbët”.

Ndërkohë Capital T ka publikuar një status ku shkruan:

“Burrnia nuk blehet me kurgjo,ju s’e keni”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top