SHOWBIZ

Capital T mbulon shpenzimet e funeralit të 20-vjeçarit të vrarë në Velipojë.

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Velipojë në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele. Pas një sherri banal për ndarjen e rërës dhe shezlongeve në plazh, 4 persona mbetën të vrarë dhe 2 të tjerë të plagosur.

Kujtim Ferracaku 59-vjeç, Xhovani Gocaj 25-vjeç, Edmond Gocaj 38-vjeç dhe Musaen Zeneli vetëm 20 vjeç mbeten të vdekur në vend pas përplasjes me armë të pronarëve të dy hoteleve.

Një gjest tepër human dhe një shembull për të gjithë ka dhënë reperi Capital T. Ai është ofruar të ndihmojë familjen e djalit në komentet e postimit të opinionistit Olti Curri, ku të afërm të të ndjerit tregojnë se mamaja e Musaenit nuk paguan dot funeralin.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top