SHOWBIZ

“Çele telefonin”,nga Labinot Rexha arrin mbi 1 milion klikime

Labinot Rexha zë i njohur dhe i preferuar në vendin tonë,disa ditë më parë ka sjellur projektin e tij më të ri që padyshim u pëlqye mjaftë shumë dhe do të jetë hiti i kësaj vere.

“Çele telefonin”,titullohet kënga më e re e Labinotit e cila u lansua me videoklip,dhe për një kohë shumë të shkurtër ka arritur mbi 1 milion klikime.

Këngën e plotë mund ta gjeni në linkun më poshtë,dëgjim dhe shikim të këndshëm. https://www.youtube.com/watch?v=dXI8J0xILCI

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top