SHOWBIZ

Çfarë po na “fsheh” 2TON?

2Ton është një nga reperët më të suksesshëm, i cili numëron shumë hite, e shquhet për bashkëpunime.

Së fundmi, ai paralajmëroi fansat e tij se një projekt i ri vjen së shpejti. Siç mësohet nga reperi kënga është xhiruar në Shkodër.

Të premten”, ka shkruar 2TON teksa ka publikuar një video me modelen e cila është pjesë e klipit të ri.

Disa muaj më parë artisti u përfol se ka nisur një romancë të re dhe shkak u bë publikimi i një fotografi ku shihej një bukuroshe zeshkane.

Mirëpo, më pas u zbulua se ajo nuk ishte e dashura e tij, por protagonistja e videoklipit të ri.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top