SHOWBIZ

Cila artiste kishte veshur modelin e njejtë të fustanit që vitin e kaluar e kishte veshur Dua Lipa?

Të Hënën e 8 Nëntorit u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “MTV EMA”,e cila u organizua në mënyrë të jashtëzakonshme për shkak të pandemisë.

Shumë të famshëm ishin ‘prezent’ përmes “Zoom” nga vende të ndryshme të botës,e shumë të tjerë pozuan me banera që kishin logot e MTV-së nga komoditeti i shtëpisë.

Bebe Rexha u shfaq me një fustan të shkurtër nga Christopher Kane,kombinim shumë sensual i dantellës me saten,dhe çizme të gjata përmbi gjunjë.

Fustanin që ajo kishte veshur, na kujtoi Dua Lipën kur u paraqit në “Brit Awards” vitin e kaluar.Për dallim nga Bebe Rexha,ky i Duas ishte më i gjatë dhe ngjyrë rozë,por i njejti dizajn nga Christopher Kane,për pjesën e sipërme.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top