SHOWBIZ

Cila ishte përgjigjia e Shpat Kasapit kur u pyet rreth shtatëzenisë së Afërdites?

Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj kanë qenë dikur një nga çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar.

Ata kanë qenë në një lidhje të gjatë bashkë, e cila ka përfunduar rreth 8 vite më parë. Çifti ka pasur uljet dhe ngritjet e veta, ku janë përfolur për plane serioze por edhe për ndarje disa herë.

Shpat Kasapi ishte i ftuar në “Shiko kush luan”, ku është pyetur nëse ka ndonjë urim për modelen tani që do bëhet nënë.

Ai si ka lënë pas inatet e të shkuarës dhe ka reaguar ashpër duke thënë se nuk preferon të flasë fare për të.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top