SHOWBIZ

” Çka po ndodhë në studion e Mozzik-ut ?

Gjatë ditës së djeshme rep-artistit Mozzik i ka ndodhur një veprim i hidhur.

Ai përmes rrjetit social në Instagram ka ndarë disa video në të cilat shihen xhamat e studios ku punonte ishin thyer nga disa të panjohur.

Ai ka sjellë disa pamje nga jashtë, ndërsa brenda shihet se nuk ka dëmë të mëdhaja.

“Sa të ligë që jeni”, kishte shkruar ai.

Vërehet që Mozzik është i dëshpëruar dhe që shkakëtarët e një veprimi të tillë ende nuk dihet se kush janë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top