SHOWBIZ

Cka po pregatit Loredana ? Fotografi nga Studio

Cka po pregatit Loredana ? Fotografi nga Studio

Projekti i dyshes, i cili u lansua në këtë periudhë të vetë-izolimit, u mirëprit nga publiku dhe tashmë ka kaluar shifrën e 15 milionë klikimeve në YouTube.

Megjithatë, duket se kjo nuk do jetë prurja e fundit e Loredanës për këtë kohë pandemie globale.

Biondja së fundmi ka publikuar një fotografi nga studioja muzikore, përmes të cilit tregon se është duke punuar në projektin e saj të ri muzikor.

Në bazë të kësaj, duket se së shpejti do të vijë një tjetër këngë nga reperja e cila jeton dhe vepron në Zvicër

Burimi: Telegrafi//

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top