SHOWBIZ

“Cllevio po keqtrajtohet në burg”

Në profilin e Instagramit të Cllevios është publikuar një reagim duke thënë se është duke u keqtrajtuar gjatë paraburgimit në Fier.

Për të thuhet se është me të vjella dhe për 4 ditë nuk është duke marrë trajtim mjekësor.

“I burgosuri është me të vjella, në grevë urie për rreth 4 ditë dhe nuk i jepet mjekim”.

Gjithashtu thuhet se Cllevio është duke u mbajtur në një dhomë mizerabel.

Përmes këtij shkrimi iu është bërë thirrje Ministrisë së Drejtësisë dhe Gjykatës së Krimeve të Rënda që të marrin masa.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top