SHOWBIZ

Dafina Zeqiri forcon marrëdhëniet me “kundërshtaren” e Taynës !

Prej pak ditësh ka bërë xhiron e rrjetit lajmi se Dafina Zeqiri dhe Tayna kanë prishur raportet mes tyre.

Në rrjetet sociale nuk kanë munguar diss-et që i kanë dhënë fund njëherë e mirë shoqërisë së tyre.

Çfarë ka tërhequr vëmendjen e fansave ka qenë veprimi i fundit i Dafinës.

Pas prishjes së marrëdhënies me Taynën, Dafina ka nisur të ndjekë “kundërshtaren” e kësaj të fundit, Melinda Ademin.

Madje, Dafina gjithashtu i ka komentuar Melindës në postimin e fundit.

Pikërisht në momentin që prishi shoqërinë me Taynën, reperja forcoi raportet me “kundërshtaren” e saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top