SHOWBIZ

Dafina Zeqiri i bën një dhuratë të hershme Dj Geek-ut për ditëlindje .

Për pak ditë partneri i Dafina Zeqirit, Dj Geek, feston ditëlindjen dhe për këtë rast këngëtarja i ka bërë një dhuratë. Pavarësisht se ditëlindja nuk ka mbërritur ende, Dafina nuk ka ngurruar të surprizojë të dashurin me një dhuratë të veçantë.

Ajo i ka blerë një “scooter” elektrik , të cilin Dj Geek e ka pëlqyer shumë. Ai ka ndarë në rrjete sociale një foto të dhuratës dhe ka falendruar publikisht Dafinën për të.

Dhuratë e hershme për ditëlindje nga zemra ime. Të dua beb”, shkruan Dj Geek.

Më pas Dafina ka publikuar një video, në të cilën Dj Geek shihet duke shëtitur me “scooter”-in nëpër shtëpi. Më pas ajo ka shkruar me shaka: “Shpresoj të mos pendohem për këtë gjë

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top