SHOWBIZ

Dalin fotot e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt në darkën romantike

Megjithëse nuk ka më pothuajse aspak dyshime se janë rikthyer bashkë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj tregohen të kujdesshëm në daljet e tyre duke u maskuar me kapele.

Por pavarësisht kësaj ata nuk i shpëtojnë paparacëve, ashtu siç ka ndodhur së fundmi. Bora dhe Donaldi janë fotografuar teksa po darkojnë së bashku në një restorant në Prishtinë.

Dyshja janë arratisur në Prishtinë, ndërsa shihen të buzëqeshur së bashku duke shijuar një darkë romantike. Pavarësisht tentativave të tyre për t’u “maskuar” me kapele, “Papraci”, ka publikuar fotot e tyre së bashku.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top