SHOWBIZ

Dardy publikon projektin e tij të parë.

Estradës shqiptare ju ka bashkuar edhe një artist i ri nga Juniku.Këngëtari 19 vjeqar Dardan Hebibi disa ditë më parë ka publikur projektin e tij të parë të titulluar “Mrena teje”,dhe është pritur mjaftë mirë nga publiku dhe për një kohë shumë të shkurtër ai ka arritur mbi 100.000 klikime.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtari,për videon është kujdesur XLfilms,muzika nga Nurteel dhe është publikuar nga kanali zyrtar i Baresha Music.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shpresojmë të ju pëlqej dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top