SHOWBIZ

” Dashnia ” nga Ylli Behluli arrin mbi 128.000 shikime.

Ylli Behluli një zë i ri në skenën muzikor por me një sukses të jashtëzakonshem.

Ylli Behluli pak kohë më parë ka publikuar këngën e tijë më të re të titulluar ” Dashnia ” kjo këngë është në zhanrin ” Balad ” dhe ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm me mbi 128.000 shikime.

Por ky nuk është projekti i vetëm i Ylli-t ai ka dhe hite të tjera si , ” Besa Besë ” ” Lutu ti ” ” Pa Mëshirë ” e shumë të tjera.

Po ashtu Ylli ka qenë pjesë e shumë emisionev të ndryshme në vendin ton.

Këngën më të fundit të Ylli Behluli ” Dashnia ” mundë ta ndëgjoni në Videon më poshtë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top