SHOWBIZ

Dedikim prekës për Hanën dhe thumba Loredanës në këngë, reperja i përgjigjet Mozzik: “Jam lodhur”

Disa orë më parë Gramoz Aliu i njohur si Mozzik publikoi dedikimin e radhës për vajzën e tij Hana, të cilën e ka me Loredana Zefin.

Më shumë se një këngë, ajo ishte një histori prekëse e një babai i cili vuan faktin që nuk e ka vajzën e tij afër. Nëpërmjet rreshtave Mozzik ka treguar historinë e tij të shumë përfolur me reperen, ndarjen që përpasojë bëri që sot ai ndodhet në Kosovë dhe vajza jeton me të ëmën, Loredanën larg tij në Zvicër.

Sigurisht në një dedikim kaq të ndjerë për Hanën, nuk kishte si të mos përmendej edhe Zefi. Reperi nuk ka hezituar t’a thumbojë ish-partneren me këtë këngë duke i hedhur “fajin” për ndarjen e tyre.

Një një fragment të këngës Mozzik i drejtohet Hanës duke u shprehur tekstualisht:

“Hanë, e di që ke për të më pyetur pse me mamin u ndamë, ka për të qenë më mirë unë asgjë mos me thënë se po të tregova është tepër e rëndë.”

Loredana pasi ka dëgjuar këngën ka reaguar në rrjetin e saj social Instagram. Po me këngë i është përgjigjur edhe Loredana Mozzik.

Ajo ka ndarë në Instastory një fragment të “Emotionally Scarred” të Lil Baby-t ku thotë:

“Nuk kam asgjë kundër teje, jemi njerëz, të gjithë përballemi me situata.Por jam lodhur duke u ndjerë e lodhur. Ajo pjesë e imja ka vdekur.”

“Nuk kam asgjë kundër teje, jemi njerëz, të gjithë përballemi me situata.Por jam lodhur duke u ndjerë e lodhur. Ajo pjesë e imja ka vdekur.”

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top