SHOWBIZ

Detaji i dyshimtë:Majk dhe Miss Universe Kosova në një lidhje?

Mbrëmjen e djeshme, ai ka bërë disa veprime “të çuditshme” në Instagram që nuk shpëtuan pa rënë në sy.

Duket se reperi ka nisur një histori dashurie me bukuroshen Blerta Veseli, e cila u shpall këtë vit “Miss Universe Kosovo”.

Çifti ka darkuar bashkë dhe postimet në InstaStory e vërtetojnë këtë.

Në foton e publikuar nga Majk duket fare mirë në sfond çanta e Blertës.

Për ata që ende nuk besojnë, reperi ka “vjedhur” llogarinë e bukuroshes dhe ka publikuar një foto të tijën.

Mirëpo Blerta e ka fshirë më pas pozën e tij.

Duket se Majk ka dashur t’i tregojë të gjithëve që Blerta tashmë është ‘e zënë’ .

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top