SHOWBIZ

Dhurata Dora Së shpejti bashkpunimin e dyt me Soolking

Dyshja e superhitit ‘Zemër’ kanë punuar sërish bashkë për një këngë të re.

Dhurata Dora dhe Soolking janë bërë bashkë për të sjellë edhe një këngë ku punojnë bashkë, pas suksesit të madh të këngës ‘Zemër’ që publikuan gjatë vitit 2019.

E pranë ditëlindjes së parë të ‘Zemër’, ata kanë vendosur të bëjnë këtë befasi për fansat.

Dyshja nuk kanë dhënë detaje se kur do të publikohet ky remiks i ‘Hayati’ me Dhuratën në të, mirëpo ata kanë publikuar një video me pjesën e këngëtares, ku ajo dëgjohet duke bërë rep dhe duket se i shkon shumë.

Për me shum shikojeni videon e postuar ne profil te Soolking Official

View this post on Instagram

@dhuratadora feat @soolkingofficiel HAYATI REMIX 😎

A post shared by soolkingofficiel (@soolkingofficiel) on

Burimi: Gazeta Express//

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top