SHOWBIZ

Dhurata Dora së shpejti me një projekt të ri.

Këngëtarja e njohur shqiptare Dhurata Dora së shpejti do të vije me një projekt të ri muzikor.

Ajo e ka bërë vetë të ditur nëpërmjet një postimi në instagram.

Dikush prej fansave e ka pyetur Dhuratën nëse do të sjell ndonjë këngë të re dhe ajo e konfirmoi pikërisht me përgjigjen drejtuar fanses.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top