SHOWBIZ

Dhurata Dora shfaqet shumë tërheqëse në setin e ri fotografik.

 Është njëra ndër këngëtaret që ka thyer rekorde të shumta me projektet e saj,këngët e saj dëgjohen edhe jashtë trojeve shqiptare.

Shpeshherë ajo befason ndjekësit e saj me poza të ndryshme.

Kësaj radhe artistja ka zgjedhur që të ndajë një set fotografik, ku shihet me plot stil, sikur edhe duket në shumicën e rasteve.

Flokët ka vendosur që t’i kap duke i ndarë në dy pjesë, por ajo që mori vëmendje më shumë është ngjyra kuqe në makijazhin e saj.

Padyshim që mori mijëra pëlqime dhe shumë komente nga fansat dhe figurat e njohura të estradës shqiptare.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top