SHOWBIZ

Dhurata Dora thyen rekorde klikimesh me “Harrom”.

Kënga e fundit e Dhurata Dorës, “Harrom”, ka thyer rekorde klikimesh në Youtube .

Në vetëm dy muaj pas publikimit, projekti i saj i ka kaluar 20 milion klikime.

Këtij suksesi i është gëzuar edhe këngëtarja duke e publikuar në story-n e saj në Instagram ku i ka falënderuar fansat e saj dhe në të njëjtën kohë ka shkruar se është gati për të publikuar diçka të re.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top