SHOWBIZ

Don Phenom publikon imazhin e të birit.

Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi u bënë prindër për herë të parë në fund të vitit të kaluar. Ata janë bekuar  me një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Troi. Lajmin e konfirmoi vetë reperi përmes një postimi në rrjete sociale me një foto të bebit nga materniteti, por pa i zbuluar portretin bashkëngjitur së cilës shkruante:

“Djali im Troi Sterkaj ju uron një vit të mbarë. Gëzuar 2021.”, shkruante ai.

Së fundmi, Don Phenom ka ndarë me ndjekësit një foto mjat të bukur me të birin. Në këtë fot, ai shihet duke përqafuar dhe puthur të birin, ku shkruan: “Të dua Troi”. Reperi dhe partnerja e tij konfirmuan lidhjen në muajin prill të vitit që lamë pas, nëpërmjet një fotoje shumë romantike.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top