SHOWBIZ

Don Phenom publikon për herë të parë një foto të portretit të djalit.

Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi u bënë prindër për herë të parë në fillim të këtij viti. Ata u bekuan  me një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Troi. Lajmin e konfirmoi vetë reperi përmes një postimi në rrjete sociale me një foto të bebit nga materniteti, por pa i zbuluar portretin bashkëngjitur së cilës shkruante:

“Djali im Troi Sterkaj ju uron një vit të mbarë. Gëzuar 2021”, shkruante ai.

Ndërkohë deri më sot reperi nuk e kishte prezantuar të birin me publik. Mirëpo ai nuk ka mundur ta mbajë më gjatë fshehur portretin e vogëlushit dhe sot e ka prezantuar me gjithë botën. Don Phenom, ka ndarë një foto shumë të ëmbël të djalit shoqëruar me emojin e një zemre dhe hajmalisë për ta mbrojtur nga syri i keq.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top