SHOWBIZ

Don Xhoni bashkon forcat me këtë reper të njohur shqiptar

Xhonatan Isufi i njohur si Don Xhoni, është një nga reperët më të suksesshëm në industrinë tonë muzikore. Don Xhoni ndonëse prej pak kohësh pjesë e tregut tonë, ka arritur të formojë një emër në muzikë. Ai numëron një numër të madh hitesh, ku një pjesë e tyre janë bashkëpunime me artistë të tjerë të njohur.

Së fundmi është zbuluar bashkëpunimi më i ri i reperit që pritet të lançohet. Po e gjeni dot cili do të jetë artisti që do të bashkojë forcat me të?

Burime për “Prive” kanë bërë me dije se Don Xhoni do të sjellë një këngë me Viktor Palokajn i njohur si Unikkatil. Gjenerata e vjetër dhe një nga reperët më të rinj në industri, i kanë mbyllur bisedimet më njëri-tjetrin, ndonëse një datë fikse nuk është bërë publike.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top