SHOWBIZ

Don Xhoni bën deklaratën e fortë

Don Xhoni, “djali talent i karantinës”, arriti të rrëmbejë zemrat e publikut shqiptar.

Ai nisi të bëjë muzikë rep dhe këngët e tij jo vetëm që thyen rekorde në Youtube, por u kthyen në hite që dëgjohen kudo.

Tashmë, i riu është një ndër reperët më të kërkuar e të ndjekur dhe sigurisht, ndër ata që paguhen më së miri.

Si duket reperi ka vendosur të ndërmarrë një hap tjetër në karrierë duke u larguar nga “Gjoni Black Ent.”. Edhe pse mendja na shkon direkt tek një konflikt, duket se largimi ka qenë paqësor dhe pa hatërmbetje nga të dyja palët. Reperi i ka falenderuar duke ju dedikuar atyre suksesin e tij në muzikë deri më tani.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top