SHOWBIZ

Don Xhoni i bën dhuratën e kushtueshme prindërve të tij

Don Xhoni, “djali talent i karantinës”, arriti shumë shpejt të rrëmbejë zemrat e publikut shqiptar.

Ai nisi të bëjë muzikë rep dhe këngët e tij jo vetëm që thyen rekorde në Youtube, por u kthyen në hite që dëgjohen në çdo club.

Tashmë, i riu ëshë një ndër reperët më të kërkuar e të ndjekur dhe sigurisht, ndër ata që paguhen mirë.

Përveçse ka llastuar veten me makina luksoze e pushime, Don Xhoni ka menduar gjithashtu për dy njerëzit më të rëndësishëm në jetën e tij, prindërit.

Pasi ka punuar disa vite, ai ia ka shpërblyer mundin me të cilin prindërit e kanë rritur. Reperi i ka dhuruar të ëmës dhe të atit një vilë të re, teksa shprehet i lumtur për veprimin e tij.

“Ç’ka më duhet më shumë në jetë sesa kur i shoh kta dy tu qesh e kaq krenar me djalin e vet. Ju dua, e gzofshi vilën.”- ka shkruar Don Xhoni krahas fotos së prindërve të tij.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top