SHOWBIZ

Don Xhoni ka një mesazh për gjithë reperët.

Don Xhoni publikoi para pak ditësh këngën e tij më të re, “Unë foli i fundit”. Teksti është mjaft goditës dhe brenda një kohe të shkurtër ka bërë xhiron e rrjetit. Brenda një dite kjo këngë arriti 1 milion klikime dhe Don Xhoni nuk e ka fshehur lumturinë për sukseset që po shënon ditë pas dite.

Së fundmi, ai ka publikuar në Instagram një foto nga klikimet në Youtube të këngës së re dhe një tjetër të “Maffia”, që e publikoi para një muaji. Me shifrat që flasin vetë, Don Xhoni ju ka dhënë një mesazh gjithë reperëve të tjerë.

“Thyej rekorde. 21 vjeç. Don Xhon histori, plus t’u ndërtu perandori”, shkruan reperi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top