SHOWBIZ

Dona Spahiu vjen me zërin e saj briliant.

Këngëtarja bukuroshe Dona Spahiu një zë që po bën bujë ka sjellur projektin e saj më të ri të titulluar “Shko”(cover) kënga origjinale është e kënduar nga Mahmut Ferati.

Dona Spahiu padyshim që është një këngëtare me zë mahnitës dhe mjaftë e pëlqyer nga publiku.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top