SHOWBIZ

Donaldi dhe Bora bashkë, reagon Beatrix Ramosaj.

Në rrjetet sociale janë publikuar foto e video të dyshes e cila duket se me daljen e parë publike bashkë ka konfirmuar ribashkimin. Vetë ata nuk kanë bërë asnjë postim së bashku.

Në anën tjetër, Beatrix pas kësaj zhurme të madhe ka zgjedhur të publikojë një fotografi me ish banoren, Antonelën, derisa ka shkruar “Si i thonë mega-bomba në shqip”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top