SHOWBIZ

Drilon&Beslira arrijnë mbi 1 milionë klikime në bashkëpunimin e tyre të fundit.

Këngëtari i njohur Drilon Jahdauti së fundmi ka sjellur projektin e tij në bashkëpunim me këngëtaren Beslira Xhafaj.

Kënga e tyre titullohet “Sot a nesër”, që është pëlqyer mjaftë shumë nga publiku dhe ka arritur mbi 1 milionë klikime.

Teksti i tyre është punuar nga vetë këngëtarët dhe klipi është punuar nga “Baresha Music”.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top