SHOWBIZ

Dua Lipa në një lidhje me reperin e njohur

Page Six mëson se Dua Lipa është në lidhje me reperin Jack Harlow – albumi i fundit i të cilit përmban një përshëndetje për yllin britaniko-shqiptar të titulluar, siç duhet, “Dua Lipa”.

Harlow ka thënë se përpara se albumi të dilte në maj, ai e thirri Lipën në FaceTime për të marrë bekimin e saj. Mirëpo, ajo i dha asokohe një përgjigje paksa të çuditshme.

Por duket se pasi u takua personalisht me yllin simpatik të repit në Brunch të Variety Hitmakers në Los Angeles në nëntor, ajo u mahnit me reperin simpatik dhe që shpesh ata kanë qenë në “komunikim të vazhdueshëm” që atëherë.

Ndërkohë, sipas një burimi, “ai ishte shumë i interesuar për të”.

Dhe burimet e Page Six thonë se të dy u panë duke mbërritur veçmas në një restorant në Distriktin Meatpacking për drekë ditën tjetër.

Sipas burimit pranë Harlow, “ai do të bëjë më të mirën, pasi ka qenë gjithmonë një fans i saj”.

Ose siç thotë ai në këngë, “Dua Lipa, po përpiqem të bëj më shumë me të sesa të bëj një bashkëpunim”.

Lipa së fundmi u përfol për një lidhje me Trevor Noah pasi dyshja u fotografuan duke u përqafuar pas darkës në Miss Lily në Nju Jork në fund të shtatorit.

Por një burim tha për PageSix se darka ishte miqësore dhe u zhvillua pasi ai regjistroi një podcast.

“Ata nuk kanë folur që atëherë,” thotë burimi.

Ajo ka patur një lidhje serioze me vëllain e Gigi Hadid, Anwar, por të dy u ndanë në dhjetor 2021.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top