SHOWBIZ

Dua Lipa në revistën”New York Times”.

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore së fundmi është bërë pjesë e kopertinës së revistës prestigjoze amerikane “The New York Times Magazine”.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ajo , nëpërmjet një fotografie që ka publikuar në Instagram. Mësohet se botimi i kësaj reviste do të publikohet në datën 14  mars.

25-vjeçarja shfaqet me një veshje serioze dhe mjaft elegante.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top