SHOWBIZ

Dua Lipa nominohet në katër kategori në “Billboard Music Awards 2021”.

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa na ka bërë të gjithëve krenarë me arritjet e saj dhe duket se s’di të ndalet asnjëherë.

Në Spotify, Dua është këngëtarja e tretë më e dëgjuar në të gjithë botën, duke lënë pas emra shumë të njohur.

Ajo është nominuar në katër kategori në “Billboard Music Awards 2021”:

“100 artistët më të mirë”.

“Kënga më e mirë radio”.

“Artistja me këngën më të mirë në radio”.

“Artistja më e mirë femër”.

Këtë lajm e ka bërë të ditur babai i saj, Dukagjin Lipa.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top