SHOWBIZ

Dua Lipa sukses pas suksesi!

Dua Lipa është një nga emrat më në zë të muzikës në mbarë botën. Sukseset e saj nuk kanë të ndaluar dhe javë pas jave ajo shënon një arritje të re në karrierë, duke e ngritur akoma më lart emrin e saj në industri.

Së fundmi Dua Lipa ka zbuluar e emocionuar se është nominuar në një tjetër event mjaft të rëndësishëm të muzikës. “iHeartRadio” ka zbuluar sot nominimet dhe Dua ka marrë 5 të tilla. Këngëtarja me origjinë shqiptare është nominuar në kategorinë “Artisja femër e vitit”, “Kënga e vitit” (për Don’t start now), Videoklipi më i mirë (për Don’t Start Now), Teksti më i mirë “ (Për Don’t Start Now), Koreografia më e mirë në videoklip (për Physical).

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top