SHOWBIZ

Dua Lipa tërheq vëmendjen e Mark Zuckerberg

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, po shijon disa ditë pushime në jug të Shqipërisë, nga ku poston rregullisht foto dhe video në rrjetet sociale.

Fotot e fundit, të postuara një ditë më parë, si gjithmonë kanë marrë miliona pëlqime dhe mijëra komente nga fansat e shumtë të këngëtares, të cilëve ajo u ka bërë të ditur se gjatë këtyre ditëve të nxehta gushti është thjesht “një vajzë shqiptare në Shqipëri”.

Këtë koment të fundit nuk ka rezistuar ta komentojë edhe vetë Facebook. Llogaria zyrtare e kompanisë së themeluar nga Mark Zuckerberg, ka shkruar poshtë fotove: “Mbretëresha Dua Lipa e Shqipërisë”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top