SHOWBIZ

Dua Lipa tërheqë vëmendjen me fustanin e saj.

Dua Lipa së fundmi u kthye në Mbretërinë e Bashkuar pasi kaloi gjithë verën në Amerikë me të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Ajo dukej senzacionale teksa ngjiti skenën e “Graham Norton Show”, për të dhënë një shfaqje gjatë ditës së djeshme, shkruan Daily Mail.

Krijuesja e shumë hiteve shkëlqente me një fustan me jakë të gjatë dhe mëngë si pelerinë.

Fustani merrte shumë vëmendje sa herë ajo hapte krahët si për të shfaqur krahët e mrekullueshëm dhe materialin me fije.


Një fustan i tillë nuk ka nevojë për shumë aksesorë të tjerë, e kështu Dua Lipa mblodhi flokët në një topuz dhe u shfaq me një grim të lehtë vetëm sa për të theksuar tiparet e saj të fytyrës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top